מדפי קיר מעוצבים

התקנת מדפים מעוצבים לבית יכולה לעשות את כל ההבדל בין קירות משעממים וריקים לבין בית מעוצב ומזמין. שילוב של מדפי קיר מעוצבים בכל אחד מחדרי הבית מאפשר לכם לשלב את הטעם האישי שלכם עם מענה על צרכי אחסון ותצוגה של פריטים אהובים.על אף שהמדפים ממלאים תפקיד פרקטי, כמו למשל מקום אחסון לספרים בסלון, מקום למוצרי קוסמטיקה וטיפוח במקלחת או מקום לתבלינים במטבח, הם לא חייבים להיות משעממים. קיים מבחר גדול של מדפים מעוצבים לתליה שיתאימו לכל סגנון ויהוו חלק מהעיצוב הכללי של הבית.

יש הרבה דברים שכדאי לחשוב עליהם לפני שבוחרים ותולים מדפים מעוצבים. למשל למה הם ישמשו – האם לאחסון או רק לתצוגה? באיזה חדר הם ישמשו אתכם ומה סגנון המדף שיתאים לאותו חדר? האם תרצו מדף אחד על הקיר או לשלב כמה מדפים ואם כמה, באיזה סידור תרצו לתלות אותם?

כל השאלות האלה יעזרו לכם לבחור את סוג המדף שמתאים ביותר לצרכים שלכם, לטעם האישי שלכם ולסגנון החיים שלכם ושל כל בני המשפחה.
לאחר שבחרתם את המדפים שמתאימים לבית שלכם תוכלו לתלות אותם במקום המיועד ולהתחיל לשחק עם תצוגה של פריטים שונים. חפצים יפים כמו מזכרות מטיולים ברחבי העולם, תמונות משפחתיות, ספרים אהובים ועוד, ראויים למקום של כבוד על המדף ולא להסתתר בתוך קופסה במחסן. נסו לשלב על גבי המדפים גם עציצים שיכניסו קצת צבע או נרות יפים לאווירה נעימה של בית.

בגלריה לעיצוב הבית “המרתף” יש לנו מבחר גדול במיוחד של מדפים מעוצבים יפיפיים שיעזרו לכם להציג את הפריטים האהובים עליכם בצורה אסתטית וייחודית. קולקציית המידוף הדקורטיבי שלנו כוללת מבחר מדפי נישה בשילוב מתכת ועץ בעיצובים מרהיבים ובשלל צורות ודגמים.

הורדנו מחירים

מהיבואן לצרכן

Open chat
היי, האם אוכל לעזור לך?
היי, האם אוכל לעזור לך בהתלבטות?
דילוג לתוכן